Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№5 қалалық емхана" ШЖҚ МКК

Қазақстан, Нұр-Сұлтан (Астана), Ақан Сері к-сі, 20
109
+7 (7172) 57 63 20

Жұмыс кестесі

Учаскелік дәрігерлер бөлімінің 2021 ж. қазан айына арналған жұмыс кестесі

Маман

Қызметі

Учаскесі

Кабинет нөмері 

Дүйсенбі 

Сейсенбі 

Сәрсенбі 

Бейсенбі 

Жұма 

Умарова Нуржамал

Абдугалиевна

Бөлім меңгерушісі

ОДО№2

206

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00


Жунусова Айнур Айтбосыновна

Жалпы тәжірибе дәрігері

4

203

11:30 – 14:30

15:00 – 18:00

08:00 – 11:00

13:30 – 16:30

11:30-14:30


Жунусова Айнур Айтбосыновна

Жалпы тәжірибе дәрігері

9

203

08:00 – 11:00

11:30 –14:30

15:00 -18:00

17:00 –20:00

15:00 –18:00

Федорова Марина Александровна

Жалпы тәжірибе дәрігері

17

204

11:30-14:30

17:00-20:00

08:00-11:00

15:00-18:00

08:00-11:00

Федорова Марина Александровна

Жалпы тәжірибе дәрігері

5

204

08:00-11:00

13:30-16:30

15:00-18:00

11:30-14:30

11:30-14:30

Жунусова Индира Серикқызы 


Жалпы тәжірибе дәрігері

21

211

13:30-18:00

08:00-12:30

10:00-14:30

13:30-18:00

08:00-12:30

Әменова Гаухар Қамбарбекқызы 


Жалпы тәжірибе дәрігері

18

209

15:00 – 18:00

11:30 –14:30

15:00 –18:00

10:00 –13:00

11:30–14:30

Әменова Гаухар Қамбарбекқызы 


Жалпы тәжірибе дәрігері

16

209

11:30-14:30

08:00-11:00

11:30-14:30

17:00-20:00

08:00-11:00

Жунусова Индира Серикқызы

Жалпы тәжірибе дәрігері

22

211

08:00-12:30

13:30-18:00

15:30-20:00

08:00-12:30

13:30-18:00

Федорова Марина Александровна

Жалпы тәжірибе дәрігері

27

204

15:00-18:00

10:00-13:00

11:30-14:30

08:00-11:00

15:00-18:00

Жунусова Айнур Айтбосыновна 


Жалпы тәжірибе дәрігері

13

203

15:00-18:00

08:00-11:00

11:30-14:30

10:00-13:00

08:00-11:00

Әменова Гаухар Қамбарбекқызы 

Жалпы тәжірибе дәрігері

15

209

08:00-11:00

15:00-18:00

08:00-11:00

13:30-16:30

15:00-18:00

Жуманбаева  Ботагоз Амангельдиновна


Бөлім меңгерушісі

ОДО№4

222

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00


Динтаева Акнур Абдрахмановна


терапевт

1

104

13:30 –18:00

08:00 – 12:30

13:30 – 18:00

10:00 – 14:30

08:00 –12:30

Идрисова Токжан Нышанбаевна


терапевт

20

234

12:00-15:30

08:00-11:30

12:00-15:30

08:00-11:30

10:00-13:30

Түншебай Майра Нурғалыққызы


терапевт

3

105

13:30-18:00

08:00-12:30

15:30-20:00

08:00-12:30

13:30-18:00

Жаманжигитова Арайна Алимжановна


Терапевт

3

234

17:00-20:00

17:00-20:00

17:00-20:00

17:00-20:00

17:00-20:00

Махулбек Ләззат Қанатбекқызы


терапевт

2

230

13:30-18:00

10:00-14:30

08:00-12:30

08:00-12:30

13:30-18:00

Есенов Абай Бақытжанұлы



терапевт

14

235

13:30-18:00

08:00-12:30

13:30-18:00

08:00-12:30

15:30-20:00

Идрисова Токжан Нышанбаевна


Терапевт

12

234

08:00–11:30

12:00 – 15:30

08:00 – 11:30

12:00 – 15:30

16:30 – 20:00

Махулбек Ләззат Қанатбекқызы


Терапевт

11

230

08:00-12:30

15:30-20:00

13:30-18:00

13:30-18:00

08:00-12:30

Бақытжан Сәлиқа



Терапевт

6

237

14:00-17:00

17:00-20:00

14:00-17:00

17:00-20:00

14:00-17:00

Есенов Абай Бақытжанұлы



Терапевт

24

235

08:00-12:30

13:30-18:00

08:00-12:30

13:30-18:00

10:00-14:30

Динтаева Акнур Абдрахмановна


Терапевт

7

237

08:00-12:30

13:30-18:00

08:00-12:30

15:30-20:00

13:30-18:00

Түншебай Майра Нурғалыққызы


терапевт

8

105

08:00-12:30

13:30-18:00

10:00-14:30

13:30-18:00

08:00-12:30

Бақытжан Сәлиқа



Терапевт

35

237

17:00-20:00

14:00-17:00

17:00-20:00

14:00-17:00

17:00-20:00

Бабажанова Майра Молдабаевна

Бөлім меңгерушісі

ОДО№1

227

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

Махметова Бибихадиша Бектурсыновна


педиатр

1

243

12:00 –15:30

08:00–11:30

12:30 – 16:00

08:00 –11:30

12:00 – 15:30

Кондратенко Галина Юрьевна


педиатр

11

244

10:00-13:00

15:00-18:00

15:00-18:00

15:00-18:00

15:00-18:00

Айтмуханова Сауле Маратовна


педиатр

2

247

11:30–14:30

13:30 – 16:30

11:30–14:30

15:00–18:00

15:00–18:00

Махметова Бибихадиша Бектурсыновна


педиатр

3

243

08:00-11:30

12:00-15:30

16:30-20:00

12:00-15:30

08:00-11:30

Идрисова Токжан Нышанбаевна


Ересектер қабылдауы

36

233

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

14:00-16:00

Махметова Бибихадиша Бектурсыновна


Балалар қабылдауы

36

243

16:00-18:00

16:00-18:00

10:00-12:00

16:00-18:00

16:00-18:00

Кондратенко Галина Юрьевна


педиатр

7

244

10:00 – 14:30

13:30 – 18:00

08:00 – 12:30

13:30 – 18:00

08:00 – 12:30

Кондратенко Галина Юрьевна


педиатр

8

244

15:30-20:00

08:00-12:30

13:30-18:00

08:00-12:30

13:30-18:00


Онаша Жанбота



Жалпы тәжірибе дәрігері

10

217

10:00-13:00

15:30-18:30

08:30-11:30

15:30-18:30

12:00-15:00

Айтмуханова Сауле Маратовна



педиатр

12

247

15:00-18:00

10:00-13:00

15:00-18:00

11:30-14:30

15:00-18:00

Онаша Жанбота



Жалпы тәжірибе дәрігері

31

217

17:00-20:00

08:30-11:30

12:00-15:00

08:30-11:30

15:30-18:30

Карагозина Сауле

 Газизовна


фтизиатр


224

08:00-14:00

12:00-18:00

Проф.день

12:00-18:00

08:00-14:00

Онаша Жанбота 



Жалпы тәжірибе дәрігері

23

217

13:30 – 16:30

13:00-15:00

15:30-18:30

12:00-15:00

08:30-11:30

Айтмуханова Сауле Маратовна


педиатр

20


247

08:00-12:30

15:30-20:00

08:00-12:30

08:00-12:30

13:30-18:00



КАЗ АТУ  «№ 3 отбасылық денсаулық орталығының» 2021 ж. қазан айына арналған жұмыс кестесі

Маман

Қызметі

Учаскесі

Кабинет нөмері 

Дүйсенбі 

Сейсенбі 

Сәрсенбі 

Бейсенбі 

Жұма 

Абдрахманова Ултуган Ибрагимовна

Бөлім меңгерушісі


519

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00


08:00 –18:00

Сахова Молдир Калдыбаевна

терапевт

32

521

09:00-14:00

09:00-14:00

09:00-14:00

09:00-14:00

09:00-14:00

Такишева Меруерт Олжахановна

терапевт

37

514

09:00-14:00

09:00-14:00

09:00-14:00

09:00-14:00

09:00-14:00

Асанова Улбике Асхаровна


терапевт

38

518

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

Токтасова Гульназира Тлеугабыловна

терапевт

28

517

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00

08:00 –18:00


Мамандандырылған бөлімінің 2021 ж. қазан айына арналған жұмыс кестесі

Маман

Қызметі

Кабинет нөмері

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі


Абилдаева Гулжан Таргыновна

Бөлім меңгерушісі

234

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Касимова Гульбайра Асетовна

Эндокринолог

227

09:00-17:30

09:00-17:30

09:00-17:30

09:00-17:30

09:00-17:30


Имамов Зафар Гарафиддинович


невропатолог 

231

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00


Аширбекова Амангул Шайхисламовна

невропатолог 

228

12:00-18:00


12:00-18:00

12:00-18:00

12:00-18:00

12:00-18:00


Сейтказықызы Асель

невропатолог 

219


-

09:00-17:30

09:00-17:30

15:00-18:00

15:00-18:00


Агибаева Жан Бектуровна


ревматолог


231

-

-

-

-

-

08:00-17:00

Рсалы Жупар Мысақызы


кардиолог 

230

08:00 – 17:30


08:00 – 17:30

08:00 – 17:30

08:00 – 17:30

08:00 – 17:30


Жолдыбаев Қанат Сүйеужанұлы

Травматолог


140

08:00-15:55

08:00-15:55

08:00-15:55

08:00-15:55

08:00-15:55


Булекбаев Дуйсенбай Даулетович

Хирург 

248

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20


Кунафин Александр Сулпанович

хирург 


249

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20


Коваленко Татьяна Владимировна

хирург 


249

14:00-17:15

14:00-17:15

14:00-17:15

14:00-17:15

14:00-17:15


Жоламанов Мади Аргинбаевич


травматолог

136

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

-


Сейсембин Эркин Зиятович


травматолог-ортопед 

137

-

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

-


Агибаев Казыбек Есенович

Проктолог


216

17:30-19:40

-

17:30-19:40

-

17:30-19:40


Дукенбаев Гани Ерсинкулович


Уролог


217

08:00-17:30

08:00-17:30

08:00-17:30

08:00-17:30

08:00-17:30


Кубеева Гульнур Ширинбековна


Кардиолог 

213

11:30-16:00

11:30-16:00

11:30-16:00

11:30-16:00

11:30-16:00


Кулшыкова Роза Жаймаковна

Оториноларинголог

220

11:40-17:50

11:40-17:50

11:40-17:50

11:40-17:50

11:40-17:50


Рахимгалиева Марал Жумабековна

оториноларинголог

226

-

09:30-17:00

-

09:30-17:00

09:00-15:00


Ахметова Куралай Айтказиновна

Офтальмолог 

233

08:00-15:55

08:00-15:55

08:00-15:55

08:00-15:55

08:00-15:55


Каиргельдинова Мариям Биляловна

Офтальмолог


232

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00


Кукиев Сапаргали Каршибаевич

Стоматолог


243


08.00-17:30

08.00-17:30

08.00-17:30

08.00-17:30

08.00-17:30


Шукеева Салимаш Аскербаевна

Стоматолог


245

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00


Султанова Шолпан Айтуовна

Гастроэнтеролог

229

08:00-14:20

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00


Нукенов Арман Сапарбекович


Стоматолог 

245

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00


Мелдебекова Назира Ильясовна

Нефролог

218

-

-

09:00-16:00

-

-


Каронов Бакытжан Сауирбаевич

Хирург


248

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00


Малеванная Диана Валерьевна


Стоматолог


106

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20


Баймамирова Айгерим Нуралиевна

Невропатолог


214

-

-

-

-

-

08:30-17:30

Макаева Гульжан Серикжановна


Стоматолог 


106


-

14:00-20:00

-

-

-


Рахимова Ботагоз Гайдаровна

Аллерголог

215

09:00-14:00

09:00-14:00

08:00-14:00

-

-


Каиржанова  Гульден Тлеухановна 

Кардиолог

214

11:00-17:00

11:00-17:00

11:00-17:00

11:00-17:00

-



Акушерлік-гинекологиялық бөлім дәрігерлерінің 2021 ж. қазан айына арналған жұмыс кестесі

Маман

Қызметі

Кабинет нөмері


Дүйсенбі 

Сейсенбі 

Сәрсенбі

Бейсенбі 

Жұма

Жусупбекова Айгул Жанайдаровна

Бөлім меңгерушісі

203

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 –18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00



Дуйсембиева Феризат Мерейовна

гинеколог

207

08:00 – 17:00


08:00 – 17:00

08:00 – 17:00

08:00 – 17:00

08:00 – 17:00

Шереметьева Наталья Анатольевна

гинеколог

204

08:00 – 17:00



11:00 – 20:00


08:00 – 17:00

08:00 – 17:00

08:00 – 17:00

Искакова Айсауле Максутовна 

гинеколог

201

09:00-18:00

09:00-18:00

09:00-18:00

09:00-18:00

11:00-20:00

Баркаева Гулмайра Туребековна

гинеколог каб.план.

235

08:00-17:00

08:00-17:00

08:00-17:00

11:00-20:00

08:00-17:00

Ульданова Ания Сундетовна

гинеколог


202

13:00 – 19:00


08:00 – 14:00


08:00 – 14:00

08:00 – 14:00

08:00 – 14:00


Алдын алу және әлеуметтік-психологиялық көмек көрсету бөлімінің 2021 ж. қазан айына арналған жұмыс кестесі

Маман

Қызметі

Кабинет нөмері

Дүйсенбі 

Сейсенбі 

Сәрсенбі

Бейсенбі 

Жұма


Байдалина Багдат Тлеукеновна

Бөлім

меңгерушісі

223

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00



Салыкова Марал 

Ахметовна

Аға мейірбеке

115

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Жакетова Нургуль Жумабековна

әлеуметтік

қызметкер

223

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Косулина Анна Владимировна

әлеуметтік

қызметкер

104

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Өріс Жансая Тойшықызы

психолог

Мейірімділік Орталығы


08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Туракулова Гулшат Сансизбайкызы

психолог



220

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Токтыбаева Марина Несипбаевна

психолог

220

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00


Зебербек Ақмаржан Нұржауқызы

психолог

220

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00


Шағырова Дидар Мылтықбайқызы


психолог

Мейірімділік Орталығы

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Бикадамова Венера Ержановна

психолог

Мейірімділік Орталығы

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Исламова Айгерим Бахрамидинқызы

Алдын-алу және диспансеризацмя бөлімінің дәрігері

224

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Алдашова Роза Мыркайдаровна

Әйелдерді қарау кабинетінің акушері

117

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Акжигитова Жулдыз Рамазановна


Әйелдерді қарау кабинетінің акушері

118

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00



Диагностика бөлімінің 2021 ж. қазан айына арналған жұмыс кестесі

Маман

Қызметі

Кабинет нөмері

Дүйсенбі 

Сейсенбі 

Сәрсенбі

Бейсенбі 

Жұма

Сенбі

Мустафина С.М.

Ультрадыбыстық диагностика дәрігері

307

09:00-14:00

09:00 – 14:00

09:00 – 14:00

09:00 – 14:00

09:00 – 14:00


Кульбака А.В.

Ультрадыбыстық диагностика дәрігері

301

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00


Бажикова Г.И.

Ультрадыбыстық диагностика дәрігері

306

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00


Зейталы Г.Т. 

Ультрадыбыстық диагностика дәрігері

301

14:00-18:30

14:00-18:30

14:00-18:30

14:00-18:30

14:00-18:30


Абильдаева Г.Т.

Эндоскоп дәрігері

305

09:00-12:00

09:00-12:00

09:00-12:00

09:00-12:00

09:00-12:00


Ибраева А.Б.

ФДК дәрігері

312

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00

08:00 – 18:00


Карабалаев Н.А.

ФДК дәрігері

305

13:00 – 18:00

13:00 – 18:00

13:00 – 18:00

13:00 – 18:00

13:00 – 18:00


Ибраева А.С.

ФДК дәрігері

307

-

-

15:00-16:00

-




Скаков М.Ж.

ФДК дәрігері

308

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20

08:00-14:20


Рахимбекова Б.С.

Аға рентген зертханашы

241

08:00-17:30

08:00-17:30

08:00-17:30

08:00-17:30

08:00-17:30


Рахимбекова Б.С.

Рентген зертханашы

242

08:00-13:30

08:00-13:30

08:00-13:30

08:00-13:30

08:00-13:30


Далипова Г.Х.

Рентген зертханашы

241

14:00-19:50

14:00-19:50

14:00-19:50

14:00-19:50

14:00-19:50


Каленова Г.Г.

Рентген зертханашы

239

08:00-13:30

08:00-13:30

08:00-13:30

08:00-13:30

08:00-13:30


Нургалиева Т.Ж.

Рентген зертханашы

241

14:00-19:50

14:00-19:50

14:00-19:50

14:00-19:50

14:00-19:50


Смаилова Г.К.

Рентген зертханашы

239

14:00-19:45

14:00-19:45

14:00-19:45

14:00-19:45

14:00-19:45



Зертхана бөлімі дәрігерлерінің 2021 ж. қазан  айына арналған жұмыс кестесі

Маман


Қызметі

Кабинет 

нөмері

Дүйсенбі 

Сейсенбі 

Сәрсенбі

Бейсенбі 

Жұма

Сенбі

Дусмагамбетова А.М.

Бөлім меңгерушісі

106

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


Ахметова Д.Ж.

Бактериолог- дәрігер

Бак.лаб

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50


Жунусов Д.К.

Бактериолог- дәрігер

Бак.лаб

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


Нарымбетов Н.А.

Бактериолог- дәрігер

Бак.лаб

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


Жакупова Л Г

ст.лаборант


106

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


Зикирбаева Г.Д.

Дәрігер- лаборант

102

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


Нуржанова  Ш.Е.

Лаборант


Бак.лаб

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


Назырова С Б

Лаборант


Бак.лаб

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


Олжабаева  Г М

Лаборант


Бак.лаб

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


Васянина В.М.

Лаборант


Бак.лаб

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


Бакенова Б.Л..

Лаборант


113 – 4

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50


Мустафина Б.К.

Лаборант


113 – 3

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50


Мухтар  М

Лаборант


101

8.00-18:00

8.00-18:00

8.00-18:00

8.00-18:00

8.00-18:00


Дюсембекова Ш К

Лаборант


113 – 1

8.00-18.00

8.00-18.00

8.00-18.00

8.00-18.00

8.00-18.00


Бегманова З

Лаборант


113 – 2

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50

08.00-14.50


Адахамова Л

Лаборант


150

8.00-18.00

8.00-18.00

8.00-18.00

8.00-18.00

8.00-18.00



Күндізгі бөлімі  дәрігерлерінің 2021 ж. қазан айына арналған жұмыс кестесі

Маман


Қызметі

Кабинет 

нөмері

Дүйсенбі 

Сейсенбі 

Сәрсенбі

Бейсенбі 

Жұма

Сенбі

Кушербаева Р.Т.

Бөлім меңгерушісі

320

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00



Нурмолдина Д.Б.

Педиатр


243

8.00-15.20

8.00-15.20

8.00-15.20

8.00-15.20

8.00-15.20


Сейтназарова Г.А

.

Терапевт

322

8.00-18.00

8.00-18.00

8.00-18.00

8.00-18.00

8.00-18.00


Мелдебекова Н.И

.

Терапевт

322

  8.00-15.20

  8.00-15.20

  8.00-15.20

  8.00-15.20

  8.00-15.20


Избасарова И.А.

Терапевт

322

8.00-11.40


8.00-11.40

8.00-11.40

8.00-11.40

8.00-11.40



«Денсаулық мектебі» бойынша жұмыс кестесі

Денсаулық мектебінің атауы

Өткізілетін уақыты

Өткізілетін орын

Жауапты

1

Отбасын жоспарлау мектебі

күнделікті

08:00 - 18:00

235каб.

(Корпус «А»)

Акушер-гинеколог

Бекмухамбетова Наргиза Маратовна

2


Баланы дамыту кабинеті

күнделікті

08:00 – 15:20

229каб.

(Корпус «Б»)

Каирова Гульдена Асылбековна 

3

Босануға дайындау мектебі

Күн сайын

15.00-16.00

Жұма

10.00-11.00

Жұма

11.00-12.00

235каб.

(Корпус «А»)


229 каб.

(Корпус «Б»)

Акушер-гинеколог Бекмухамбетова Наргиза Маратовна

Психолог Шағырова Дидар Мылтықбайқызы

4

Жас аналар мектебі

сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі,

10.00.-12.00

Жұма

10.00-11.00

229 каб.

(Корпус «Б»)

Закирьянова Гульден Каирлиевна

5

Артериялық гипертензия және ЖИА мектебі


Среда

12.00-13.00


103 каб.

(Корпус «А»)


Терапевт

Избасарова Ирина

Анатольевна

Психолог

Туракулова Гулшад Сансызбайқызы

6

Қант диабеті мектебі


Айдың үшінші сәрсенбі күні

14.30-15.00


227 каб.

(Корпус «А»)


Эндокринолог Касимова Гульбайра Асетовна

Психолог 

Өріс Жансая Тойшықызы


7

Мінез-құлық қауіп факторлары бойынша мектебі


Бейсенбі

15.00-16.00


220каб.

(Корпус «Б»)


Дәрігер СӨС

Исламова Айгерим Бахрамединқызы

Әлеуметтік қызметкер

Тлеулина Айнаш Манарбековна

Психолог Бикадамова Венера Ержановна

8

Жаяу жүру «Скандинавия»

Күн сайын 

10.00-11.00

Емхана аумағында

Әлеуметтік қызметкер

Косулина Анна Владимировна

9

«Белсенді өмір сүр» денсаулық клубы

(егде жастағы адамдар)

Сәрсенбі

15.00-16.00

103каб.

(Корпус «А»)




Әлеуметтік қызметкер

Косулина Анна Владимировна


Психолог

Туракулова Гулшад Сансызбайқызы


Сұрақ қою Пікір қалдыру Емханаға қоңырау шалу